Vertaling van all-new van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
all-new
Transcriptie: [ɔːl ˈnuː]
Voorbeelden
all-new interface
— geheel nieuwe interfaceall-new engine design
— volledig nieuw motorontwerpall-new security protocol
— absoluut nieuw beveiligingsprotocolall-new software version
— geheel nieuwe softwareversieall-new architecture
— volledig nieuwe architectuurall-new product line
— geheel nieuwe productlijnall-new user experience
— absoluut nieuwe gebruikerservaringall-new pricing model
— geheel nieuw prijsmodelall-new branding strategy
— volledig nieuwe merkstrategieall-new campaign launch
— lancering van een geheel nieuwe campagneall-new kitchen appliances
— geheel nieuwe keukenapparatuurall-new season of the show
— geheel nieuw seizoen van de showall-new travel experience
— absoluut nieuwe reiservaringall-new mobile app
— geheel nieuwe mobiele appall-new home design
— volledig nieuw huisontwerp