Vertaling van blank verse van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
blank verse
Transcriptie: [blæŋk vɜːs]
Voorbeelden
algemeen gebruik
blank verse
— rijmloze verzenwrite in blank verse
— in rijmloze verzen schrijvencompose blank verse
— rijmloze verzen componerenread blank verse
— rijmloze verzen lezenpoëzie en drama
Shakespearean blank verse
— Shakespeares rijmloze verzendramatic blank verse
— dramatische rijmloze verzenlyrical blank verse
— lyrische rijmloze verzenblank verse drama
— drama in rijmloze verzenstijl en vorm
rhymed blank verse
— gerijmde rijmloze verzenunrhymed blank verse
— ongerijmde rijmloze verzenstrict blank verse
— strikte rijmloze verzenloose blank verse
— losse rijmloze verzen