Vertaling van cut out van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
cut out
Transcriptie: [kʌt aʊt]
Woordenboekartikel
verb
- uitknippen
- uitgesneden
- knip
- uitgeknipt
- gesneden
- knippen
- uitsnijden
participle
- geknipt
- uitgehouwen
Voorbeelden
cut out paper shapes
— figuren uit papier knippencut out a scene
— een scène uitsnijdencut out unnecessary parts
— overbodige delen verwijderencut out sugar
— suiker schrappencut out the engine
— de motor uitschakelencut out a section
— een deel uitsnijdencut out for the job
— geschikt zijn voor de baancut out background noise
— achtergrondgeluid weghalencut out the middleman
— de tussenpersoon uitschakelencut out decorations
— versieringen uitknippen