Vertaling van film star van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
film star
Transcriptie: [fɪlm stɑː]
Woordenboekartikel
noun
- filmster f
- filmdiva
Voorbeelden
status of carrière
rising film star
— rijzende filmsterestablished film star
— gevestigde filmsterformer film star
— voormalige filmsterinternational film star
— internationale filmsterhollywood film star
— Hollywoodfilmsterbreakout film star
— doorbraakfilmsterrol of deelname aan een film
film star role
— rol van filmsterfilm star cameo
— cameo van een filmsterfilm star appearance
— verschijning van een filmsterlead film star
— hoofdrolfilmstersupporting film star
— bijrolfilmsterprivéleven of media
film star wedding
— bruiloft van een filmsterfilm star divorce
— scheiding van een filmsterfilm star couple
— filmsterrenkoppelfilm star gossip
— roddels over filmsterrenfilm star lifestyle
— levensstijl van een filmsterimago, status of beloning
film star image
— imago van een filmsterfilm star salary
— salaris van een filmsterfilm star status
— status van filmsterfilm star power
— invloed van een filmsterfilm star treatment
— behandeling als een filmstertijdperk of type
classic film star
— klassieke filmstersilent film star
— ster van de stomme filmteen film star
— tienerfilmstercharacter film star
— karakterfilmster