Vertaling van last name van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
last name
Transcriptie: [lɑːst neɪm]
Woordenboekartikel
noun
- achternaam m
Voorbeelden
persoonlijke identificatie of afkomst
last name
— achternaammy last name
— mijn achternaamyour last name
— uw achternaam; jouw achternaamtheir last name
— hun achternaamfamily last name
— achternaam van de familielast name Smith
— achternaam Smithhuwelijk of naamsverandering
change your last name
— uw achternaam veranderentake your husband's last name
— de achternaam van uw man aannemenkeep your last name
— uw achternaam behoudenhyphenated last name
— samengestelde achternaam met koppeltekenmaiden last name
— meisjesnaamformulieren of documenten
last name on passport
— achternaam in het paspoortenter your last name
— uw achternaam invoerenprint your last name
— uw achternaam in blokletters schrijvenlast name field
— veld voor achternaamlast name and first name
— achternaam en voornaamvragen of verzoeken
what is your last name
— wat is uw achternaamcould you spell your last name
— kunt u uw achternaam spellenplease provide your last name
— geef uw achternaam opmay i have your last name
— mag ik uw achternaam wetenaanspreekvorm of gebruik
use my last name
— mij bij mijn achternaam aansprekenlast name only
— alleen achternaamformal last name usage
— formeel gebruik van de achternaamjuridische of officiële contexten
legal last name
— juridische achternaamlast name at birth
— achternaam bij geboorteprevious last name
— vorige achternaamregistered last name
— geregistreerde achternaam