Vertaling van overuse van Engels naar Nederlands


Vertaling van het woord '

overuse

': overmatig gebruik
Transcriptie: [ˈəʊvəjuːs]

Woordenboekartikel

noun

  1. overmatig
  2. overbelasting f
  3. excessief

Voorbeelden

overmatig gebruik


overuse of antibiotics

— overmatig gebruik van antibiotica

overuse of social media

— overmatig gebruik van sociale media

overuse of resources

— overmatig gebruik van hulpbronnen

overuse of plastic

— overmatig gebruik van plastic

misbruik


overuse of power

— misbruik van macht

overuse of authority

— misbruik van bevoegdheden

overuse of force

— overmatig gebruik van geweld

overmatig gebruik


overuse of a word

— overmatig gebruik van een woord

overuse of clichés

— misbruik van clichés

overuse of jargon

— overmatig gebruik van jargon

overuse of the same phrase

— overmatig herhalen van dezelfde zinsnede

overbelasting en overspanning


overuse injury

— overbelastingsblessure

overuse syndrome

— overbelastingssyndroom

overuse of muscles

— overbelasting van spieren