Vertaling van perfect pitch van Engels naar Nederlands
Vertaling van het woord '
perfect pitch
Transcriptie: [ˈpɜːfɪkt pɪtʃ]
Voorbeelden
muzikale vaardigheid of absoluut gehoor
perfect pitch
— absoluut gehoorto have perfect pitch
— absoluut gehoor hebbena singer with perfect pitch
— een zanger(es) met absoluut gehoorperfect pitch recognition
— herkenning van absolute toonhoogteperfect pitch test
— test voor absoluut gehooracquired perfect pitch
— verworven absoluut gehoorpresentatie, reclame of overtuiging
the perfect pitch
— de perfecte pitchcraft the perfect pitch
— een perfecte pitch voorbereidendeliver a perfect pitch
— een perfecte pitch houdenperfect pitch to investors
— perfecte pitch voor investeerdersperfect pitch for a product
— perfecte pitch voor een productstemming, intonatie of toonhoogtenauwkeurigheid
perfect pitch tuning
— perfecte stemmingperfect pitch of the note a
— perfecte stemming van de noot aperfect pitch on the piano
— perfecte stemming van de pianoreach perfect pitch
— perfecte intonatie bereikenfiguurlijk gebruik of uitdrukkingsstijl
perfect pitch in comedy
— perfecte toon in comedyfind the perfect pitch
— de perfecte toon vindenset the perfect pitch
— de perfecte toon zettenperfect pitch for a headline
— perfecte toon voor een kop